Płytka chodnikowa 350x350x50

KOSTKI SZLACHETNE MELANŻE

Płytka chodnikowa

Płytka chodnikowa DREWBET® 350x350 jest produktem przeznaczonym do budowy chodników. Znajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie dominuje ruch pieszy i obecność ludzka. Zróżnicowana kolorystyka jak również ponadczasowa forma tej płytki, pozwala na dobór tego materiału także do aranżacji wnętrza. Wykończony nią taras na lata zachowa swój miejski urok. Odpowiednio dobrany kolor i układ płytek spełni Państwa oczekiwania.

Płytka o formacie 350 x 350 mm to tylko jedna z wielu propozycji bogatej oferty firmy zawierającej rownież oporniki, palisady i inne korespondujące wzorniczo wykończenia.

Płytka chodnikowa parametry

Płytka chodnikowa
Płytka chodnikowa

Dostępna w melanżu brązów i złocieni. Płytka z łatwością odnajdzie się w towarzystwie drewnianej oprawy drzwi tarasowych czy teakowych ogrodowych mebli. Pięć rożnych odcieni w połączeniu z dużym formatem płytki zapewniają efekt gładko przechodzącego gradientu na powierzchni.Dzięki gładkiej powierzchni oraz dużemu formatowi płytki, z łatwością przesuniesz meble tarasowe czy materac, nie rysując przy tym powierzchni płytki wzmocnionej bazaltem.

Płytka chodnikowa kolorystyka
Płytka chodnikowa dane techniczne
Płytka chodnikowa dane techniczne

Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Pozostałe
Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Zobacz kostkę

Nasze
realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Zobacz realizacje