Płytka chodnikowa 350x350x50

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Płytka chodnikowa

Płytka chodnikowa DREWBET® 350x350 jest produktem przeznaczonym do budowy chodników, traktów pieszych i tarasów. Wszędzie tam, gdzie dominuje ruch pieszy znajduje szerokie zastosowanie. Odmiana szlachetna płukana wykonana z naturalnego kruszywa pozwala na tworzenie stylowych i bogatych w formę tarasów łączących w sobie elegancję i funkcjonalność. Bogata, naturalna kolorystyka frakcjonowanych kamieni użytych w wierzchniej warstwie pozwala na odpowiedni dobór materiału spełniającego Pastwa oczekiwania.

Ten klasycznie stosowany materiał do pokrycia ciągów komunikacji miejskiej za sprawą firmy DREWBET® zyskał nowy wymiar. Płytki łączą się doskonale z innymi produktami firmy. Linię płytek chodnikowych DREWBET® 350x350, uzupełnia odmiana szlachetna. Jest to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczna rustykalna powierzchnia. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa).

Płytka chodnikowa parametry

Płytka chodnikowa
Płytka chodnikowa

Płytka chodnikowa DREWBET® 350x350 doskonale komponuje się z elementami przestrzeni miejskiej o wyniosłym charakterze. Dwuwarstwowa płytka z charakterystyczną rustykalna powierzchnią, poddawana jest obróbce uszlachetniającej w procesie produkcji, dzięki czemu zostaje wyeksponowane barwne kruszywo wierzchnie. Płytki chodnikowe DREWBET® 350x350, to odmiana szlachetna. Stanowią doskonałą alternatywę dla kostki brukowej czy standardowej płytki.

Płytka chodnikowa kolorystyka
Płytka chodnikowa dane techniczne
Płytka chodnikowa dane techniczne

Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Pozostałe
Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Zobacz kostkę

Nasze
realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Zobacz realizacje