KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

 KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA WZÓR

Informacje podstawowe

Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA to kostka brukowa o płukanej fakturze i pofalowanej powierzchni, nadającej atrakcyjny wygląd i znacząco wpływający na bardzo dobre właściwości antypoślizgowe. Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA znajduje zastosowanie przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju podjazdów i chodników. Dzięki trapezowemu kształtowi każdego z czterech elementów kostka sprawdza się przy wykonaniu delikatnych krzywizn, miękkich kątów przy zmianie biegu ścieżki. Niezwykle zjawiskowo prezentuje się w kompilacji z DREWBET® GRAN IT Śrutowany, płukany lub z kostkami z serii Vintage

KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA PARAMETRY
KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA REALIZACJE
KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE REALIZACJE

Dodatkowe informacje

Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA to oryginalne rozwiązanie dedykowane Klientom, ceniącym przede wszystkim prostotę kształtu oraz stonowaną kolorystykę. Model ten świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą, stanowiąc bardzo elegancki, a zarazem praktyczny i trwały element otoczenia. Szlachetna w formie, kostka DREWBET® SYCYLIJSKA, doskonale podkreśli reprezentacyjny podjazd w Twoim domu czy basen w pięknym ogrodzie. Łagodna, klasyczna kolorystyka, jak również doskonałej jakości kruszywo pokrywające powierzchnię gwarantują wrażenie ekskluzywności tego materiału.

Kostka DREWBET® SYCYL IJSKA produkowana jest w dwóch grubościach, umożliwiając tym samym zastosowanie jej zarówno na chodnikach, tarasach, a także na wjazdach do posesji.

Dostępne Kolorystyki

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE KOLORYSTYKA

Dane techniczne

KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA WYMIARY

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

KOSTKI BRUKOWE OD PRODUCENTA

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe Kostki Brukowe

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

NASZE PLACÓWKI

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?