Płytka chodnikowa 350x350x50 KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

 Płytka chodnikowa 350x350x50 WZÓR

Informacje podstawowe

Płytka chodnikowa DREWBET® 350x350 jest produktem przeznaczonym do budowy chodników, traktów pieszych i tarasów. Wszędzie tam, gdzie dominuje ruch pieszy znajduje szerokie zastosowanie. Odmiana szlachetna płukana wykonana z naturalnego kruszywa pozwala na tworzenie stylowych i bogatych w formę tarasów łączących w sobie elegancję i funkcjonalność. Bogata, naturalna kolorystyka frakcjonowanych kamieni użytych w wierzchniej warstwie pozwala na odpowiedni dobór materiału spełniającego Pastwa oczekiwania.

Ten klasycznie stosowany materiał do pokrycia ciągów komunikacji miejskiej za sprawą firmy DREWBET® zyskał nowy wymiar. Płytki łączą się doskonale z innymi produktami firmy. Linię płytek chodnikowych DREWBET® 350x350, uzupełnia odmiana szlachetna. Jest to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczna rustykalna powierzchnia. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa).

 Płytka chodnikowa 350x350x50 PARAMETRY
 Płytka chodnikowa 350x350x50 REALIZACJE
KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE REALIZACJE

Dodatkowe informacje

Płytka chodnikowa DREWBET® 350x350 doskonale komponuje się z elementami przestrzeni miejskiej o wyniosłym charakterze. Dwuwarstwowa płytka z charakterystyczną rustykalna powierzchnią, poddawana jest obróbce uszlachetniającej w procesie produkcji, dzięki czemu zostaje wyeksponowane barwne kruszywo wierzchnie. Płytki chodnikowe DREWBET® 350x350, to odmiana szlachetna. Stanowią doskonałą alternatywę dla kostki brukowej czy standardowej płytki.

Dostępne Kolorystyki

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE KOLORYSTYKA

Dane techniczne

 Płytka chodnikowa 350x350x50 WYMIARY

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

KOSTKI BRUKOWE OD PRODUCENTA

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe Kostki Brukowe

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

NASZE PLACÓWKI

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?