KOSTKA BRUKOWA BEHAD KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES

Wzór

KOSTKA BRUKOWA BEHAD WZÓR

Informacje podstawowe

DREWBET® BEHAD cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Dedykowany jest obiektom przemysłowym, parkingom i innym eksploatowanym nawierzchniom użyteczności publicznej. Trzy grubości kostki pozwalają dopasować ją do projektowanego obciążenia powierzchni. BEHAD fazowany jest najbardziej uniwersalny w swojej grupie. Doceniając wytrzymałościowe zalety tej kostki, produkujemy ją w standardowych barwach, a także na zamówienie w Złotej Jesieni D1 i D3 oraz niebieski (dostępna w grubości 80 mm).

BEHAD dzięki swojemu kształtowi tworzy niezwykle trwałe i ekonomiczne nawierzchnie, doskonałe na place przemysłowe, parkingi, chodniki oraz na podjazdy przy prywatnych posesjach. W ofercie dostępne są kostki brukowe w trzech grubościach 60, 80 i 100 mm.

BEHAD 80 i 100 mm – cechują się wysoką wytrzymałością na obciążenia. BEHAD to najlepszy wybór dla inwestorów chcących uzyskać wytrzymałą i trwałą nawierzchnię. Wykończenie kostki za pomocą mikrofazy pozwala na stworzenie placu, którego powierzchnia będzie bardziej płaska niż z kostki fazowanej. To pośrednia forma między kostką fazowaną, a kostką bez fazy. Przydatna szczególnie tam, gdzie zależy nam na uniwersalności powierzchni. Kostka w dwóch formatach pozwala na wykończenie nawet najbardziej zaawansowanego projektu, dając idealnie gładką i solidną powierzchnię.

KOSTKA BRUKOWA BEHAD PARAMETRY KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES PARAMETRY
KOSTKA BRUKOWA BEHAD REALIZACJE
KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES REALIZACJE

Dodatkowe informacje

DREWBET® BEHAD BEZ FAZY dzięki swojemu kształtowi tworzy niezwykle trwałe i gładkie nawierzchnie, doskonałe na place zabaw i alejki dla jedno i kilku kołowców. W ofercie dostępne są kostki brukowe w dwóch grubościach 60 i 80 mm cechujące się wysoką wytrzymałością na obciążenia. BEHAD BEZ FAZY to najlepszy wybór dla inwestorów chcących uzyskać gładką powierzchnię, bez wgłębień i zniekształceń. Wszędzie tam gdzie liczy się dobra zabawa. Kostka w dwóch formatach pozwala na wykończenie nawet najbardziej zaawansowanego projektu, dając idealnie gładką i solidną powierzchnię.

Dostępne Kolorystyki

KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES KOLORYSTYKA

Dane techniczne

KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES WYMIARY

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

KOSTKI BRUKOWE OD PRODUCENTA

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe Kostki Brukowe

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

NASZE PLACÓWKI

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?