KOSTKA BRUKOWA BEHAD KOSTKI PRZEMYSŁOWE CITY INDUSTRIES

Wzór

Informacje podstawowe

DREWBET® BEHAD cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Dedykowany jest obiektom przemysłowym, parkingom i innym eksploatowanym nawierzchniom użyteczności publicznej. Trzy grubości kostki pozwalają dopasować ją do projektowanego obciążenia powierzchni. BEHAD fazowany jest najbardziej uniwersalny w swojej grupie. Doceniając wytrzymałościowe zalety tej kostki, produkujemy ją w standardowych barwach, a także na zamówienie w Złotej Jesieni D1 i D3 oraz niebieski (dostępna w grubości 80 mm).

BEHAD dzięki swojemu kształtowi tworzy niezwykle trwałe i ekonomiczne nawierzchnie, doskonałe na place przemysłowe, parkingi, chodniki oraz na podjazdy przy prywatnych posesjach. W ofercie dostępne są kostki brukowe w trzech grubościach 60, 80 i 100 mm.

BEHAD 80 i 100 mm – cechują się wysoką wytrzymałością na obciążenia. BEHAD to najlepszy wybór dla inwestorów chcących uzyskać wytrzymałą i trwałą nawierzchnię. Wykończenie kostki za pomocą mikrofazy pozwala na stworzenie placu, którego powierzchnia będzie bardziej płaska niż z kostki fazowanej. To pośrednia forma między kostką fazowaną, a kostką bez fazy. Przydatna szczególnie tam, gdzie zależy nam na uniwersalności powierzchni. Kostka w dwóch formatach pozwala na wykończenie nawet najbardziej zaawansowanego projektu, dając idealnie gładką i solidną powierzchnię.

Dodatkowe informacje

DREWBET® BEHAD BEZ FAZY dzięki swojemu kształtowi tworzy niezwykle trwałe i gładkie nawierzchnie, doskonałe na place zabaw i alejki dla jedno i kilku kołowców. W ofercie dostępne są kostki brukowe w dwóch grubościach 60 i 80 mm cechujące się wysoką wytrzymałością na obciążenia. BEHAD BEZ FAZY to najlepszy wybór dla inwestorów chcących uzyskać gładką powierzchnię, bez wgłębień i zniekształceń. Wszędzie tam gdzie liczy się dobra zabawa. Kostka w dwóch formatach pozwala na wykończenie nawet najbardziej zaawansowanego projektu, dając idealnie gładką i solidną powierzchnię.

Dostępne Kolorystyki

Dane techniczne

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe KostkiBrukowe

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?