KOSTKA BRUKOWA SYCYLIJSKA KOSTKI SZLACHETNE MELANŻE

Wzór

Informacje podstawowe

Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA to kostka brukowa o gruboziarnistej fakturze i pofalowanej powierzchni. Posiada właściwości antypoślizgowe dzięki czemu chętnie stosowana jest na tarasach i podjazdach. Dzięki trapezowemu kształtowi każdego z czterech elementów doskonale sprawdza się na krętych ścieżkach w przydomowych ogrodach, jak i w miejskich parkach. Niezwykle zjawiskowo prezentuje się w kompilacji z DREWBET® GRANIT płukany i Śrutowany.

Model ten świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą stanowiąc bardzo elegancki, a zarazem praktyczny i trwały element otoczenia. Kostka DREWBET® SYCYL IJSKA to oryginalne rozwiązanie dedykowane Klientom, ceniącym przede wszystkim prostotę kształtu oraz stonowaną kolorystykę.

Dodatkowe informacje

Różnorodność kształtów - to DREWBET® SYCYL IJSKA z serii MELANŻE. Doskonały melanż ciepłych brązów i rudości, w połączeniu z ryflowaną, antypoślizgową powierzchnią. Gwarancja udanej, idealnie harmonizującej z architekturą, ciepłej w odbiorze, powierzchni.

Kostka DREWBET® SYCYL IJSKA produkowana jest w nowoczesnej technologii, dzięki czemu posiada doskonałe parametry użytkowe, ostre krawędzie i nowoczesną kolorystykę.

Dostępne Kolorystyki

Dane techniczne

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe KostkiBrukowe

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?