KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND BIG KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND BIG WZÓR

Informacje podstawowe

Kostka brukowa DREWBET® HOLLAND BIG to system kostek składający się z dwóch kwadratów (duży i mały) i prostokąta. Zastosowanie geometrycznych kształtów i prostych linii nadaje wykonanej nawierzchni niezwykle oryginalny efekt wizualny. Doskonale prezentuje się przy nowych budynkach podkreślając ich charakter. DREWBET® HOLLAND BIG o szlachetnej fakturze płukanej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ceniących elegancję i nowatorskie rozwiązania.

Klasyczny chodnik w niebanalnej formie. DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG to nowoczesne rozwiązanie doskonale korespondujące z prawie każdym otoczeniem. Szlachetny materiał, który uatrakcyjni każdą przestrzeń.

Linia DREWBET® HOLLAND BIG to doskonała alternatywa dla drobnej kostki czy klasycznej płytki chodnikowej zazwyczaj spotykanej w otoczeniu budynków użyteczności publicznej typu biblioteka czy bank. Kostka DREWBET® HOLLAND BIG doskonale komponuje się z nowoczesnymi budowlami, podkreślając ich geometryczną formę i kształt.W ogromnej przestrzeni loftów czy hal przemysłowych kostki DREWBET® HOLLAND BIG zaznacza swoją obecność odcinając się dylatacjami od powierzchni.

KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND BIG PARAMETRY
KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND BIG REALIZACJE
KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE REALIZACJE

Dodatkowe informacje

DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczną rustykalną powierzchnią. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa). DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG składa się z trzech kostek o rożnych wymiarach. Każdy wymiar jest paletowany oddzielnie i może funkcjonować jako osobny wzór lub można je mieszać.

Dostępne Kolorystyki

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE KOLORYSTYKA

Dane techniczne

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE WYMIARY

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

KOSTKI BRUKOWE OD PRODUCENTA

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe Kostki Brukowe

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

NASZE PLACÓWKI

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?