KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND BIG KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

Informacje podstawowe

Kostka brukowa DREWBET® HOLLAND BIG to system kostek składający się z dwóch kwadratów (duży i mały) i prostokąta. Zastosowanie geometrycznych kształtów i prostych linii nadaje wykonanej nawierzchni niezwykle oryginalny efekt wizualny. Doskonale prezentuje się przy nowych budynkach podkreślając ich charakter. DREWBET® HOLLAND BIG o szlachetnej fakturze płukanej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ceniących elegancję i nowatorskie rozwiązania.

Klasyczny chodnik w niebanalnej formie. DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG to nowoczesne rozwiązanie doskonale korespondujące z prawie każdym otoczeniem. Szlachetny materiał, który uatrakcyjni każdą przestrzeń.

Linia DREWBET® HOLLAND BIG to doskonała alternatywa dla drobnej kostki czy klasycznej płytki chodnikowej zazwyczaj spotykanej w otoczeniu budynków użyteczności publicznej typu biblioteka czy bank. Kostka DREWBET® HOLLAND BIG doskonale komponuje się z nowoczesnymi budowlami, podkreślając ich geometryczną formę i kształt.W ogromnej przestrzeni loftów czy hal przemysłowych kostki DREWBET® HOLLAND BIG zaznacza swoją obecność odcinając się dylatacjami od powierzchni.

Dodatkowe informacje

DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczną rustykalną powierzchnią. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa). DREWBET® SYSTEM HOLLAND BIG składa się z trzech kostek o rożnych wymiarach. Każdy wymiar jest paletowany oddzielnie i może funkcjonować jako osobny wzór lub można je mieszać.

Dostępne Kolorystyki

Dane techniczne

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe KostkiBrukowe

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?