KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND WZÓR

Informacje podstawowe

Kostka brukowa DREWBET® SYSTEM HOLLAND to system kostek składający się z dwóch kwadratów (duży i mały) oraz prostokąta. Zastosowanie geometrycznych kształtów i prostych linii nadaje wykonanej nawierzchni niezwykle oryginalny efekt wizualny. Doskonale prezentuje się przy nowych budynkach podkreślając ich charakter. DREWBET® HOLLAND o szlachetnej fakturze płukanej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ceniących elegancję i nowatorskie rozwiązania.

Trzy wielkości kostki pozwalają na układanie wielu wzorów, na wyznaczanie linii oraz przebiegu ścieżek komunikacyjnych.

Odpowiedni dobór stylistyki materiału do charakteru bryły często stanowi o sukcesie całego projektu. Linia kostek brukowych DREWBET® SYSTEM HOLLAND posiada charakterystyczną rustykalną powierzchnię, dlatego doskonale pasuje zarówno dla klasycznej architektury, jak i do nowoczesnego budownictwa opartego na betonie. W procesie projektowania domu to aranżacja otoczenia decyduje o finalnym sukcesie projektu.

KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND PARAMETRY
KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND REALIZACJE
KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE REALIZACJE

Dodatkowe informacje

Kostka brukowa DREWBET® SYSTEM HOLLAND to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczną rustykalną powierzchnią. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa).DREWBET® SYSTEM HOLLAND składa się z trzech kostek o rożnych wymiarach. Każdy wymiar jest paletowany oddzielnie i może funkcjonować jako osobny wzór lub można je mieszać.

Dostępne Kolorystyki

KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE KOLORYSTYKA

Dane techniczne

KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND WYMIARY

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

KOSTKI BRUKOWE OD PRODUCENTA

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe Kostki Brukowe

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

NASZE PLACÓWKI

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?