KOSTKA BRUKOWA SYSTEM HOLLAND KOSTKI SZLACHETNE PŁUKANE

Wzór

Informacje podstawowe

Kostka brukowa DREWBET® SYSTEM HOLLAND to system kostek składający się z dwóch kwadratów (duży i mały) oraz prostokąta. Zastosowanie geometrycznych kształtów i prostych linii nadaje wykonanej nawierzchni niezwykle oryginalny efekt wizualny. Doskonale prezentuje się przy nowych budynkach podkreślając ich charakter. DREWBET® HOLLAND o szlachetnej fakturze płukanej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ceniących elegancję i nowatorskie rozwiązania.

Trzy wielkości kostki pozwalają na układanie wielu wzorów, na wyznaczanie linii oraz przebiegu ścieżek komunikacyjnych.

Odpowiedni dobór stylistyki materiału do charakteru bryły często stanowi o sukcesie całego projektu. Linia kostek brukowych DREWBET® SYSTEM HOLLAND posiada charakterystyczną rustykalną powierzchnię, dlatego doskonale pasuje zarówno dla klasycznej architektury, jak i do nowoczesnego budownictwa opartego na betonie. W procesie projektowania domu to aranżacja otoczenia decyduje o finalnym sukcesie projektu.

Dodatkowe informacje

Kostka brukowa DREWBET® SYSTEM HOLLAND to dwuwarstwowa kostka płukana z charakterystyczną rustykalną powierzchnią. Wierzchnia (górna) warstwa kostki poddawana jest obróbce uszlachetniającej polegającej na wyeksponowaniu barwnego kruszywa w procesie płukania (ze świeżego betonu wymywany jest zaczyn cementowy, przez co odsłonięte są ziarna kruszywa).DREWBET® SYSTEM HOLLAND składa się z trzech kostek o rożnych wymiarach. Każdy wymiar jest paletowany oddzielnie i może funkcjonować jako osobny wzór lub można je mieszać.

Dostępne Kolorystyki

Dane techniczne

Masz pytania?
Nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz również

Pozostałe Kostki Brukowe

Poszuka w ofercie produktu dla siebie.

Pozostałe KostkiBrukowe

Nasze realizacje

Zainspiruj się realizacjami z wykorzystaniem produktów Drewbet.

Nasze realizacje

Gdzie kupić?

Odwiedź nasze placówki

Gdzie kupić?