Wymiary kostki brukowej kostki brukowej

Chodniki, ścieżki, alejki, podjazdy czy ulice – kostka brukowa to niezawodny wybór na różnego rodzaju nawierzchnie. Oferuje nie tylko praktyczność i trwałość, ale także niezwykłą dekoracyjność i elegancję, co sprawia, że cieszy się ogromną popularnością. Jednak, istnieje jedno istotne pytanie: czy rozmiar ma znaczenie?

Różnorodność formatów – Mini czy Maxi dla optymalnego efektu

W ofercie Drewbet® starannie dbamy o to, abyś zawsze miał szeroki wybór, pozwalając dobrać kostkę optymalnie dostosowaną do konkretnego projektu. W zależności od potrzeb, możesz wybierać spośród różnych rozmiarów kostki brukowej. Czy warto zdecydować się na format mini czy maxi?

Kostka brukowa

Dostosowanie rozmiaru do funkcji – która kostka dla której przestrzeni?

Podobnie jak przy wyborze płytek ściennych czy podłogowych do wnętrza domu, tak i tutaj możesz dostosować rozmiar kostki do indywidualnych potrzeb. Mniejsze elementy kostki świetnie sprawdzają się na przydomowych chodniczkach czy ogrodowych alejkach, podczas gdy większe formaty nadają się doskonale na obszerne powierzchnie, takie jak podjazdy czy inne miejsca dedykowane ruchowi kołowemu.

Optyczne efekty dużych elementów – powiększ przestrzeń z płytami tarasowymi

Wybierając odpowiedni rozmiar kostki, warto również zwrócić uwagę na optyczne efekty. Płyty tarasowe mogą optycznie powiększyć przestrzeń, co sprawia, że są doskonałym wyborem na wyłożenie niewielkiego tarasu.