Kontakt

SIEDZIBA FIRMY:

Zakład nr 2 - Kostka brukowa
"DREWBET" Grzyb-Kotynia-Rogaczewski Sp. J.

  
ul. Górnicza 1
42-100 Kłobuck 
woj. Ślaskie


Pokaż Drewbet - Kostka brukowa na większej mapie

 

BIURO:

tel.fax +48 (34) 317 39 97
tel.fax +48 (34) 317 39 98
e-mail: drewbet@drewbet.pl

ZARZĄD:

Zbigniew Grzyb 
e-mail: z.grzyb@drewbet.pl
Zdzisław Kotynia 
e-mail: z.kotynia@drewbet.pl
Dariusz Rogaczewski 
e-mail: d.rogaczewski@drewbet.pl
Ewa Kotynia 
e-mail: e.kotynia@drewbet.pl

 

DYREKCJA:

Andrzej Szuba 
e-mail: a.szuba@drewbet.pl
Mieczysław Pabiś 
e-mail: m.pabis@drewbet.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:

Grzegorz Kuczera 
e-mail: g.kuczera@drewbet.pl
Maciej Sobiś 
e-mail: m.sobis@drewbet.pl
Marek Kotowicz 
e-mail: m.kotowicz@drewbet.pl
Sławomir Mostowy 
e-mail: s.mostowy@drewbet.pl
Ernest Ziental 
e-mail: e.ziental@drewbet.pl
Wojciech Orłowski 
e-mail: w.orlowski@drewbet.pl
Witold Baran
e-mail: w.baran@drewbet.pl
Rafał Mirek
e-mail: r.mirek@drewbet.pl
Marcin Pietrzak
e-mail:m.pietrzak@drewbet.pl

 

 FAKTUROWANIE:

Grażyna Janeczek 
e-mail: g.janeczek@drewbet.pl
Anna Kowalska
e-mail: a.kowalska@drewbet.pl
Karolina Ptak
e-mail: k.ptak@drewbet.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ:

Zofia Jagieła 
e-mail: z.jagiela@drewbet.pl
Beata Zając 
e-mail: b.zajac@drewbet.pl
Ewa Ferdyn 
e-mail: e.ferdyn@drewbet.pl
Monika Jagieła-Lorek
e-mail: m.jagiela-lorek@drewbet.pl

 

SEKRETARIAT:

Monika Wojtysek
e-mail: m.wojtysek@drewbet.pl 

 

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY:

Tomasz Przyborowski 
e-mail: t.przyborowski@drewbet.pl
Damian Głuch 
e-maill: d.gluch@drewbet.pl

 

PROJEKTOWANIE:

Kamil Szymanek 
e-mail: k.szymanek@drewbet.pl
Kamil Blukacz 
e-mail: k.blukacz@drewbet.pl
Katarzyna Grondys
e-mail: kasia.grondys@drewbet.pl
Piotr Kmiecik
e-mail: p.kmiecik@drewbet.pl

 

MAGAZYN I WAGA:

Wojciech Dębowski 
e-mail: w.debowski@drewbet.pl
Grzegorz Pisula 
e-mail: g.pisula@drewbet.pl
Konrad Szczepaniak
e-mail: k.szczepaniak@drewbet.pl

 

NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZANIA: 

Rafał Izydorczyk 
e-mail: r.izydorczyk@drewbet.pl

 

REKLAMACJE: 

e-mail: reklamacja@drewbet.pl